03.08.2022

ΠΑΡΑΤΑΣΗ ΥΠΟΒΟΛΗΣ ΑΙΤΗΣΕΩΝ ΕΩΣ 15 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ 2022_Προκήρυξη νέων θέσεων στο ΔΠΜΣ Στρατηγική Διοίκηση και Ανταγωνιστικότητα.

ΠΑΡΑΤΑΣΗ ΥΠΟΒΟΛΗΣ ΑΙΤΗΣΕΩΝ ΕΩΣ 15 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ 2022

Το Τμήμα Οικονομικών Επιστημών του Εθνικού και Καποδιστριακού Παν/μίου Αθηνών ανακοινώνει  την πρόσκληση εκδήλωσης ενδιαφέροντος για την πλήρωση 90 θέσεων φοιτητών, στο καινοτόμο Διϊδρυματικό Πρόγραμμα Μεταπτυχιακών Σπουδών (ΔΠΜΣ) που συνδιοργανώνει σε συνεργασία με το Τμήμα Χωροταξίας, Πολεοδομίας και Περιφερειακής Ανάπτυξης του Πανεπιστημίου Θεσσαλίας με τίτλο «ΜΒΑ-Στρατηγική Διοίκηση και Ανταγωνιστικότητα» (ΜΒΑ in Strategic Management and Competitiveness) με τις εξής δύο ειδικεύσεις:

1. Στρατηγική Διοίκηση Επιχειρήσεων (Strategic Management) που αποτελεί συνέχεια για 6η χρονιά του ΜΠΣ του Τμήματος Οικονομικών Επιστημών του ΕΚΠΑ «Διοίκηση Οικονομικών Μονάδων με κατεύθυνση Στρατηγικό Μάνατζμεντ»

2. Στρατηγικές Ανταγωνιστικότητας  και Ανάπτυξης (Competitiveness and Development Strategies)

Οι υποψήφιοι καλούνται να υποβάλλουν την αίτηση τους έως τις 15 Σεπτεμβρίου 2022.

Έναρξη μαθημάτων τον Οκτώβριο 2022.

Για την αίτηση πατήστε εδώ.

Για το υπόδειγμα συστατικής πατήστε εδώ.

Για περισσότερες πληροφορίες πατήστε εδώ.