ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΟΡΚΩΜΟΣΙΑΣ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2023

ΔΠΜΣ ΣΤΡΑΤΗΓΙΚΗ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΚΑΙ ΑΝΤΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟΤΗΤΑ

Αγαπητές/οί Απόφοιτοι, Συγχαρητήρια για την επιτυχή ολοκλήρωση των σπουδών σας!!

Θα θέλαμε να σας ενημερώσουμε ότι η τελετή ορκωμοσίας του Μεταπτυχιακού προγράμματος:

ΔΠΜΣ Στρατηγική Διοίκηση και Ανταγωνιστικότητα,

θα πραγματοποιηθεί την Δευτέρα 23/01/2023 και ώρα 13:30, στο αμφιθέατρο ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ (Αριστείδου 11).

Σημειώνουμε ότι η επίδειξη αστυνομικής ταυτότητας για ορκιζόμενους είναι υποχρεωτική, ο μεγιστος αριθμός επισκεπτών είναι δύο (2) ανά φοιτήτρια/ή.

Επιπλέον συστήνεται η χρήση προστατευτικής μάσκας από όλους τους παρευρισκόμενους.

Προκειμένου τέλος να συμμετάσχετε στην ορκωμοσία θα πρέπει να υποβάλλετε αποκλειστικά ηλεκτρονικά την αίτηση τους στην παρακάτω διεύθυνση έως τις 20/12/2022: https://eprotocol.uoa.gr/katigories/students/

Οδηγίες: Θα πρέπει να συνδεθείτε με τους πανεπιστημιακούς σας κωδικούς. Επιλέγετε τα εξής:

- Α. Αιτήσεις για Φοιτητικά Θέματα

- 12. Αίτηση Ορκωμοσίας Π.Μ.Σ

- Επισυνάπτετε τα απαιτούμενα δικαιολογητικά.

- Αποστείλετε τον αρ. πρωτοκόλλου της αίτησης σας στο email: sda@econ.uoa.gr

Είμαστε στη διάθεση σας για οποιαδήποτε διευκρίνιση,

Με εκτίμηση,

Γραμματεία ΔΠΜΣ Στρατηγική Διοίκηση και Ανταγωνιστικότητα