17.09.2022

ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΠΡΟΣ ΤΟΥΣ ΦΟΙΤΗΤΕΣ ΤΗΣ ΣΧΟΛΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΚΑΙ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΑΠΟ ΤΟ ΣΩΜΑ ΟΜΟΤΙΜΩΝ ΚΑΘΗΓΗΤΩΝ ΕΚΠΑ

Το Σώμα Ομοτίμων Καθηγητών του Πανεπιστημίου Αθηνών απευθύνει την παρακάτω πρόσκληση σε όλα τα Τμήματα της Σχολής Οικονομικών και Πολιτικών Επιστημών του ΕΚΠΑ για ένα διαδικτυακό επιμορφωτικό πρόγραμμα, χωρίς δίδακτρα, αφιερωμένο στα γνωστικά αντικείμενα της Σχολής , από 24.10.2022-12.12.2022.

Ελπίζουμε η συμμετοχή των ενδιαφερομένων να είναι εξίσου ικανοποιητική με την αντίστοιχη εκείνων, που παρακολούθησαν το προηγούμενο επιμορφωτικό πρόγραμμα το αφιερωμένο στα γνωστικά αντικείμενα της Φιλοσοφικής Σχολής.

Για οποιαδήποτε επιπρόσθετη πληροφορία ή διευκρίνιση σχετικά με το πρόγραμμα που επισυνάπτεται μπορείτε να απευθύνεστε στη Γραμματέα του Σώματος Ομοτίμων Καθηγητών κ. Γεωργία Δροσάτου στο τηλ. 6974006084 (ώρες 9:00-15:00) καθώς και ηλεκτρονικά στην διεύθυνση: gdrosatou@gmail.com

Ομ. καθηγήτρια της Φιλοσοφικής Σχολής

Στέλλα Πριόβολου