18.09.2023

ΤΕΛΙΚΗ ΠΑΡΑΤΑΣΗ ΥΠΟΒΟΛΗΣ ΑΙΤΗΣΕΩΝ: ΜΒΑ-Στρατηγική Διοίκηση και Ανταγωνιστικότητα» (ΜΒΑ in Strategic Management and Competitiveness, 25 Σεπτεμβρίου 2023

Μετά απο αιτήματα ενδιαφερομένων ανακοινώνουμε την τελική παράταση της  πρόσκλησης εκδήλωσης ενδιαφέροντος/αιτήσεων για την εν δυνάμει αποδοχή στο Διϊδρυματικό Πρόγραμμα Μεταπτυχιακών Σπουδών (ΔΠΜΣ) με τίτλο «ΜΒΑ-Στρατηγική Διοίκηση και Ανταγωνιστικότητα» (ΜΒΑ in Strategic Management and Competitiveness) που συνδιοργανώνει το Τμήμα Οικονομικών Επιστημών του Εθνικού και Καποδιστριακού Παν/μίου Αθηνών με το Τμήμα Μηχανικών Χωροταξίας, Πολεοδομίας και Περιφερειακής Ανάπτυξης του Πανεπιστημίου Θεσσαλίας  με τις εξής δύο ειδικεύσεις: 1. Στρατηγική Διοίκηση Επιχειρήσεων (Strategic Management) 2. Στρατηγικές Ανταγωνιστικότητας  και Ανάπτυξης (Competitiveness and Development Strategies) Επισημαίνουμε οτι το πρόγραμμα είναι το μόνο διιδρυματικό MBA στην Ελλάδα στα εν λόγω αντικείμενα, με κορυφαίους καθηγητές Διεθνών και Ελληνικών πανεπιστημίων και εξαίρετες προοπτικές απασχόλησης στον ιδιωτικό και δημόσιο τομέα.
Η τελική προθεσμία είναι 25 Σεπτεμβρίου 2023.

Για την αίτηση πατήστε εδώ.

Για το υπόδειγμα συστατικής πατήστε εδώ.

Για περισσότερες πληροφορίες πατήστε εδώ.